Site
hakkında

Hakkımızda

Ozan Akbaş

konsepter

Ankara'dan severek ayrılıp sektörün peşine İstanbul'a koşan bir mimar. Sanatı ve tasarımı çok seviyor, kurumsal hayattan ilk fırsatta sıyrılıp kendi yolunu çizmeye çalışırken üçüncü dalga 'freelance' çalışılan cafelerin müdavimi bir mimar/grafik tasarımcı oldu. Gitar çalıyor, keman çalıyor, geziyor, kaydediyor, paylaşıyor. Tipik bir Y kuşağı numunesi. Çalışmak için yaşamıyor, yaşamak için çalışıyor. 

info@yanliskonsept.com

Zerrin Zafer

konsepter

10.05.1980 Ankara doğumlu, bekâr bir annedir. Öğretmenlik mesleğini senelerce severek yapmış fakat kendisine “idareci” diyen birçok insan çobanının egosantrik dalavereleriyle yüzyüze kaldıktan sonra bohçayı, yamalamaya değil nanoteknolojiyle yeniden yaratmaya karar vermiştir. Sanata olan ezelî ve edebî ilgisi de bu şekilde vukû bulmuş ve “yazma” eylemi ile birlikte resim, müzik, fotoğraf ve dijital tasarıma yönelmiştir. Ona sorarsanız dünyayı renk, ses, koku, tad ve dokunma duyularının niteliksel gelişimi kurtaracaktır. Binyıllardır gözlendiği gibi bilimden önce felsefe, felsefeden önce de muhteşem bir sanat vardır.  İnsanı hayvandan Zerrin’i kitle üyeliğinden ayıran şey ise şimdilik ‘yazmak’ gibi görünmektedir. Kişisel gelişimi için kendi gibileri yazar, kendi gibi olmayanları da manyakça bir merakla okur. 

info@yanliskonsept.com

heavenskite

konsepter

Henüz hayata adapte olup yolunu bulamamış bir psikolog, aile danışmanı. Çevresindeki insanları, kitaplardaki kahramanları anlamaya çalışırken kendini anlayamamaktan muzdarip. Okur, yazar, çizer, gezer, fotoğraf çeker, flüt çalar. Yaşatmanın, yaşamaktan; deneyimin, öğretiden daha değerli olduğuna inanır.

info@yanliskonsept.com

Bahar Genç

konsepter

Biraz dağınık, deli dolu; nefesi aşka karışmış... Sadece kendi.

info@yanliskonsept.com

Please reload

BİZE ULAŞIN

Görüş ve Önerileriniz İçin 

"Takip Et"

 Geride kalma!

Fırsatlara ve en keyifli paylaşımlara ilk sen ulaş! 

  • facebook
  • twitter
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

© 2023 by FEEDs & GRIDs. Proudly created with Wix.com